Listopad 2010

Upíří Deníky » Návrat » Předmluva

29. listopadu 2010 v 19:29 | Posted by Katherine
LoveNina.blog.cz

Předmluva

Ste-fane?
   Elena se rozčílila. Nedokázala to slovo, v du-
chu tak zřetelné, vyslovit, tak, jak si přála.
   "Stefane," pomohl jí. Opíral se o loket a hleděl na ni
těma svýma očima, které ji vždycky skoro přiměly zapo-
menout, co se právě pokoušela říct. Zářili jako zelené
jarní lístky ve slunečním svitu. "Stefane," zopakoval.
"Dokážeš to vyslovit, lásečko?"
   Elena mu vracela vážný pohled. Byl tak krásný, až jí
to lámalo srdce - bledé, ostře řezané rysy a tmavé vlasy
nedbale spadající přes čelo. Toužila vtělit se do slov vše-
chny ty pocity, které se hromadily za hradbami jejího ne-
motorného jazyka a tvrdošíjné mysli. Bylo toho tolik, na
co se ho chtěla zeptat… a co mu chtěla říct. Ale slova
ještě nepřišla. Zadrhla se jí na jazyku. Nedokázala mu
je poslat ani telepaticky - vyšly jí jen roztříštěné obrazy.

Bad and good news for you...

28. listopadu 2010 v 20:22 | Posted by Katherine |  Info o blogu
LoveNina.blog.cz
Hey guys,
mám pro Vás špatné i dobré zprávy. Tak začnu tou špatnou:

Internet bude až 6. prosince :( Já vím je to hrůza. Strašně mě to naštvalo. Oni mi to snad dělají naschvál :( Ale nadá se svítit. Musím to vydržel. Takže again: Aff prosím aby byli trpělivý kvůli to mu že neobíhám, ale stránky se mi načítají strašně dlouho :( Taky mě prosím vynechejte z kontrol. Jak bude net vše Vám vynahradím :)

LoveNina.blog.cz
Ted' ty dobré zprávy:

Bude nový layout. Už ho mám hotový. Doufám, že se Vám bude líbit. Bude ve skvětlých barvách: bílá, světle modrá, šedá. Chtěla jsem, aby to aspoň trochu vypadalo jako "zimní layout". :) Nastavím ho až bude net xD Pude z těch fotek co jsou v avataru :)


LoveNina.blog.cz

Další dobrá zpráva:

Byla jsem požádána jestli bych nepřepsala knížku - Upíří Deníky: Návrat - sem na blog. Rozhodla jsem se že "ano" a dokonce už mám přepsanou Předmluvu, takže se už můžete začít těšit xD
-----------------------
Stále pro mě můžete hlasovat v soutěži o nejlepší celebritu, kde soutěžím s nikým jiným než s Ninou Dobrev. Byla bych moc ráda, kdyby jste mě podpořili :) Všem moc děkuji.

with love Katherine

Nina Dobrev talks about Episode "Katerina"

28. listopadu 2010 v 18:55 | Posted by Katherine |  TVD novinky
LoveNina.blog.cz
Většina fanoušků The Vampire Diaries ví, že má Nina Bulharské kořeny. Proto následující informace bude pro mnohé z Vás velkým překvapením, protože Nina potřebovala menší pomoc v epizodě Katerina, jak prozradila v rozhovoru s Toronto Sun.

"Volala jsem svojí mamce, a společně jsme to přeložily." řekla Nina o scéně v Bulharsku v epizodě Katerina. "Myslím, že většina spisovatelů použije nějaký online překladač a velmi se u toho pobaví, protože překladatelské programy na internetu nejsou nikdy správné. Proto jsem si své dialogy přeložila a zavolala mamce, abych se ujistila, že je to správné." doplňuje.

Caroline and Tyler: Potential love triangle

28. listopadu 2010 v 18:40 | Posted by Katherine |  TVD novinky
LoveNina.blog.cz
Konečně to přijde. už brzy uvidíme Tylerovu přeměnu ve vlkodlaka. Naštěstí na to nebude sám - najde nečekaného spojence v Caroline (Candice Accola). Accola a Trevino udělali rozhovor se Zap2it a mluvili o nezvyklém poutu mezi upírem a vlkodlakem.
Na internetu se tomuto páru začalo přezdívat "Forwood" - Caroline Forbes & Tyler Lockwood.

Když byli ale dotázáni na milostné pouto, chvíli jim trvalo, než odpověděli. "Podle mého názoru je na každém romantickém vztahu nejúžasnější, že na počátku je přátelství," řekla Accola. "Kdo ví, co se stane v průběhu série, ale já si myslím, že právě teď je to o tom, že oba prožívají podobné období, kdy nastupují na novou etapu jejich života, i když v tak extrémním napřirozeném stylu."
"Tyler pozná Caroline lépe, než kdokoli jiný," řekl Trevino.
LoveNina.blog.cz

Carolinin zájem o Tylera ho překvapí a je kvůli tomu nejdřív trochu skeptický. On bojuje se smrtí svého otce a stále si myslím, že ho jeho strýc Mason opustil kvůli surfování na Floridě. "Možná se zdržuje kolem. Proč se zdržuje kolem? Proč se o Tylera zajímá?"

Je tu ještě jeden problém, o kterém nikdo nechce mluvit - co s Mattem (Zach Roerig)? On je Carolinin bývalý - a ještě se přes ní nepřenesl - a on má být Tylerův nejlepší přítel. Zničí nové pouto mezi Caroline a Tylerem jejich přátelství nadobro? "Teď je to trojúhelník," vysvětluje Trevino. "Tyler a čím si prochází, a čím si bude muset projít, a Caroline a Matt. Takže si myslím, že v pár příštích dílech tu bude tohle trio."

Damon's Vampire Rival - Klaus [Spoiler]

28. listopadu 2010 v 18:31 | Posted by Katherine
LoveNina.blog.cz
Umírám touhou vědět nějaké nové informace o The Vampire Diaries. Můžete mi pomoct? - Valerie

ADAM: Do města přichází Klaus. Často zmiňující člen Originals je popisován jako pohledný, okouzlující a 1000let starý upír. Pociťujeme přicházející napětí mezi Damonem a Klausem. Klasovy bezprostřední plány zapojení Alarica, kterého pomocí své síly přinutí pro něj pracovat a nechá ho na svátky unést Jennu. (Ta Dívka nemůže mít nikdy přestávku?)

Spoiler Chat: More News of Vampire Diaries from E! Online

28. listopadu 2010 v 18:30 | Posted by Katherine |  TVD novinky
LoveNina.blog.cz
Řekni nám něco o vztahu Bonnie a Jeremym ve Vampire Diaries? Chci, aby byli spolu! Zatim nic. Dám vám vědět, jestli/když něco nového uslyším, ale zatím je kolem tohoto páru vše v klidu.

Vampire Diaries spoiler!
David Boreanaz je nová hostující hvězda ve The Vampire Diaries! Dobře, to je vtip - opravdu není. Ale můžeme říct, že v seriálu se objeví další nová postava, která se bude jmenovat Angel, a v tomto případě se jedná o ženu. Je to televizní reportérka, která bude flirtovat s Damonem poté, co přijede do města skrýt "souvislosti s drogami" krvavou lázeň. Když už mluvíme o nových postavách, můžeme očekávat, že poprvé se setkáme s Klausem v epizodě 2x16.

My Collection

27. listopadu 2010 v 15:00 | Posted by Katherine
Zde Vám přináším tu mou slibovanou sbírku TVD :) Jak jsem psala dříve není to nic moc :) Vlastním pár plakátu, různé výstřižky, knížky atd. ... Sbírám vše o TVD, Nině, Paulovi, Ianovi, ale i ostatních hercích ze seriálu xD


Jako první máte vyfocený ten velký plakát o kterém jsem  se zmiňovala. Je o rozměrech 61x91 :)
LoveNina.blog.cz


I'm so happy because I have ...

26. listopadu 2010 v 21:58 | Posted by Katherine |  Dear Diary
LoveNina.blog.cz
plakát s The Vampire Diaries. Jsem tak št'astná, vůbec jsem nečekala, že bych někdy takový plakát v ČR sehnala. Je o rozměrech 61x91. Co nejdřím ho vyfotím a dám ho sem na blog, vůbec nafotím celou svoji sbírku TVD aby jste se mohli podívat co vlastním :) Není toho moc, sbírám teprve od července :)

A omlouvám se, poslední dobou jsem vůbec nepřidávala, net mi zapojí až v pondělí, takže prosím Aff, aby si mě nemazali a pro zatím mě vynechali z kontrol :) Díky za trpělivost xD

Stále pro mě můžete hlasovat v soutěži o nejlepší celebritu, kde soutěžím s nikým jiným než s Ninou Dobrev. Byla bych moc ráda, kdyby jste mě podpořili :) Všem moc děkuji.

Katherine

Great day for up to ...

24. listopadu 2010 v 22:16 | Posted by Katherine |  Dear Diary
  
LoveNina.blog.cz
 Dneska jsem měla poměrně dobrý den až na jednu velkou komplikaci xD Ve škole to bylo v poho. Akorát jsme psali písemku z občanky a myslím, že se mi povedla, ale vždycky, když si myslím, že se mi něco povedlo, tak je to nakonec obráceně xD. To ale není to nejhorší. Když jsem jela ze školy budes byla jsem si jistá jednou věcí ... mám svůj mobil, ale při výstupu z busu ... mobil nikde. Samozřejmě jsem začala vyšilovat, vrátila jsem se do busu a začalo ho hledat. Jenže nikde nebyl. Tak, kde tedy mohl být? ... Začala jsem šátrat po kapsách u bundy a v tašce. Pořád nic. No, domů jsem šla s přesvědčením, že jsem ho fakt stratila. Ani se mi domů nechtělo, už jsem si v duchu představovala jak rodiče vyšilují a nemílila jsem se. POřád nechápali jak se mi to mohlo stát a takhle mě sjeli hned mezi dveřmi. Ni nic, začínám si sundávat bundu a co z ní nevypadne ... mobil. Byla jsem tak št'astná a zárověň tak naštvaná. Jak jsem si proboha nemohla všimnout, že ho mám v buňdě? V tom se mi to začalo vyjasnovat, strčila jsem ho do rukávu. Vůbec nevím proč jsem si ho tam dala, ale byl tam xD Horzná příhoda, co?

   Jinak bych se chtěla omluvit AFF, že neobíhám, je to z důvodu, že ještě nemám zapojený internet a na bezhrátovém se mi některé stránky strašně dlouho načítaj, tak prosím vydržte tak do pátku :)

Ještě začalo nové kolo soutěže o nejlepší celebritu, kde soutěžím s nikým jiným než s Ninou Dobrev. Byla bych moc ráda, kdyby jste mě podpořili :) Všem moc děkuji.

Love Katherine

The Vampire Diaries 2x10 The Sacrifice Extended Promo

20. listopadu 2010 v 18:48 | Posted by Katherine |  TVD epizode trailers - 2 season

ČTVRTEK 2. PROSINCE

Stefan: Pokud budeme moci odčarovat měsíční kámen, můžeme tvůj život zachránit.
Elena: Kromě jedné věci... Nechci, aby jste to udělali vy.

ZOUFALÉ SITUACE

Damon: To je plán, ok?
Elena: Chtějí riskovat životy každého, koho mám ráda, ale já ne!

SI VYŽADUJÍ OBĚŤ

Bonnie: Možná bych pomohla vylepšit plán.
Jeremy: Nejsi na to dost silná!
Bonnie: Budu v pořádku.
Elena: Jsem připravená se vzdát! 
Dr. Martin: Podej mi svou ruku.
Rose: Čeho přesně si myslíš, že dosáhneš?
Bonnie: Proč si se do toho musel zaplést?
Jeremy: Přišel jsem pro měsíční kámen.
Katherine: Pojď a vezmi si ho!
Alaric: No, jsem nahý...nechceš trochu zmrzky?
Elijah: Vím, kde je.
Rosbe: Co to děláš?
Elena: Poutám Clausovu pozornost.
Stefan: Bonnie!!
Damon: Je čast jít.
Elena: Nechci být zachráněna! Damone, pusť mě!
Damon: Dostaň se odsud pryč těmato dvěřmi dřív, než si tě přehodím přes rameno a vynesu tě jimi sám!


TVD 2x10 - The Sacrifice - Episode Synopsis

20. listopadu 2010 v 18:02 | Posted by Katherine |  TVD synopsis - 2 season
LoveNina.blog.cz
JEREMY DĚLÁ NEBEZPEČNÉ CHYBY - Elena se rozhodla vzít věci do vlastních rukou a nabízí Rose za její pomoc lákavou nabídku. Když věci naberou nečekané obrátky, Rose vyzývá Damona, aby se vypořádal s Eleniným plánem dát věci do pohybu. Jeremy v bezohledné snaze pomoct Bonnie se získáním měsíčního kamene (moonstone), vystavuje svůj a Stefanův život nebezpečí. Bonnie a Luka si upevnňují svůj vztah. Tyler ukazije Caroline sklep Lockwoodových, který je oba nechá vyděšené.

Nina Dobrev Says Elena And Damon Have 'Undeniable Chemistry'

20. listopadu 2010 v 17:42 | Posted by Katherine |  TVD novinky
MTV News před pár týdny udělalo rozhovor s Ianem Somerhalderem, který řekl, že krátká scéna románku Damona a Eleny byla pouhým "snem", on bezděčně zlomil srdce všem fanouškům Deleny, kteří v pár věřili. Pak tu byla epizoda "Rose", kde Damon Eleně přiznal, co k ní cítí, a pak ji nechal zapomenout. Netřeba připomínat, že to bylo opravdu ohromná scéna. Ale fanoušci Deleny se zatím nechtějí vzdát nadějí! Představitelka Eleny, Nina Dobrev, udělala rozhovor na téma "Damon a Elena".

"Myslím, že směrem, jakým to vedlo v poslední době, Damon prostě jen všechno vždy královsky posral, a pořád se do toho vrtá mnohem hlouběji a hlouběji. Elena se snaží být ohledně Damona neurální, ale všechno co ji spojuje s ním je špatné, " řekla Nina Dobrev. "Mezi nimi je nepopíratelná chemie a cosi nepopsatelného.

Nina nedokáže přesně vyjasnit, jestli se skutečně mezi Damonem a Elenou něco odehrává, protože dopředu moc věcí neví, dělá Elenu, která nemusí být připravená čelit jakémukoliv spojení těchto dvou znaků.

"Elena si nechce si sama pro sebe přiznat, že by mohla jít ještě jinou cestou, protože právě teď je tolik rozpůlcená a zamilovaná do Stefana, že na další věci, už myslet nemůže."

New E! Online Spoilers about The Vampire Diaries!

20. listopadu 2010 v 17:39 | Posted by Katherine |  TVD novinky
LoveNina.blog.cz
Přinese The Vampire Diaries něco dobrého? Připravte se, obyvatelé Mystic Falls, protože ve městě jsou vlkodlaci! Díky za fun tweet od Katherine Graham včera ráno. Dnes víme, že někdo na place potřebuje lekce gramatiky / hláskování. Ještě důležitější však je, že budeme mít v Mystic Falls úplněk, a po natáčení TVD tu máme opravdové vlkodlaky. Myslíte si, že existuje i více vlkodlaků v Mystic Falls, nebo je zatím v Mystic Falls jenom jeden - Tyler?

Je Damon k Bonnie blíž?
Bonnie bude mít vztah s klukem, který se jmenuje Luka (Bryton James) - je její nový milostný zájem. On ví všechno o její síle, a nebojí se jí, protože jeho otec, historik, mu řel všechno o čarodějnicích ze Salemu. Ale Luka má také tajemství....

The Vampire Diaries 2x09 Katarina Webclip

20. listopadu 2010 v 17:19 | Posted by Katherine |  TVD webclips - 2 season

Jeremy: Podám ti to.
Bonnie: Díky.
Jeremy: Jo.
Bonnie: Kde je Elena?
Jeremy: Dnes příjde o něco později. Co děláš dneska po škole? Nechceš se sejít v Grillu a zahrát si kulečník? Když se trefíš, budeš moct střílet dál a dál..
Bonnie: Proč?
Jeremy: Proč, co?
Bonnie: Nikdy si mě nepožádál, abych si s tebou zahrála kulečník, tak proč ted'?
Jeremy: Nevím, byla by to zábava. To je jedno.
Bonnie: Ne. Hej, dobře. Jasně. Jenom...
Jeremy: Jenom co?
Bonnie: To jen, že ... si Elenin bratr. Tak dobže.
Jde o to, že kulečník není zrovna moje parketa.
Jeremy: Jo to jsem si myslel.
Luka: Hej, promiňte. Nevíte, kudy se jde do kanceláře?
Jeremy: Jo, jo. Přes ty dvojté dveře rovně, pak hned v levo a při první příležitosti v pravo. Ty jsi tu nový nový?
Luka: Jo jsem. Je docela těžké to skrýt. Jmenuju se Luka.
Jeremy: Já jsem Jeremy, tohle je Bonnie.
Luka: Ahoj, Bonnie.
Jeremy: Luko, jdu stejným směrem, mohl bys jít se mnou, mohl by ses tu stratit.
Luka: Dobře, díky kámo. Rád jsem tě poznal, Bonnie.

Diary Vampires (FanFiction) - Prolog

19. listopadu 2010 v 19:49 | Posted by Katherine
LoveNina.blog.cz
Prolog

12. července 2002, 17:40

Milý deníčku,
  dnes píši svůj úplně první zápis. Zatím, nevím co bych měla psát. Začnu třeba tím, co mám dneska v plánu. Moje babička má narozeniny, takže jí půjdu s mámou, tátou a malou sestřičkou popřát. Docela se těším. Babičku Gilbertovou mám ráda …

I'm finally back :)

19. listopadu 2010 v 19:29 | Posted by Katherine |  Dear Diary
LoveNina.blog.cz
Hey guys,
konečně jsem zpět. Jsem tak ráda :) A hned mám pro Vás dobrou zprávu. Podle vašich reakcí v komentářích jsem usoudila, že by jste radši, abych psala povídku - možnost a. - tedy: že budu psát vlastní příběh založený na TVD - a mám už Prolog, který si zde za chvíli budete moct přečíst. Snad se Vám bude líbit - berte na vědomí, že nejsem žádná spisovatelka :)

Jo ... další prosba - začalo další kolo soutěže o nejlepší celebritu, kde soutěžím s nikým jiným než s Ninou Dobrev. Byla bych moc ráda, kdyby jste mě podpořili :) Všem moc děkuji.

.:: HLASOVAT MŮŽETE ZDE:

Zatím Katherine

I have bad news for you ...

9. listopadu 2010 v 20:09 | Posted by Katherine |  Dear Diary
LoveNina.blog.cz
Hey guys,
mám pro Vás špatnou zprávu. Od zítřka do nwm tu nebudu. Mám toho zbytek týdne moc. Snad ve středu nebo ve čtvrtek už bych zde mohla být :) Všechny novinky potom samozřejmě přidám :) Jinak po dobu mé nepřítomnosti nebudu obíhat, tak prosím Aff aby si mě nemazali a vynechali mě z kontrol. Díky :)
Bohužel sem už nestihnu dát ty fotky z Halloweenské párty ani to slibované překvapení. Musíte si počkat :)
Ale aspoň jednu pozitivní zprávu - chystám nový layout. Tak za 14 dní už by mohl být, jak to budu stíhat xD

Budu moc ráda, když mi dáte svůj hlas soutěži o nejlepší celebritu, kde soutěžím s nikým jiným než s Ninou Dobrev. Byla bych moc ráda, kdyby jste mě podpořili :) Všem moc děkuji.
.:: HLASOVAT MŮŽETE ZDE::.

....

.:: Stále můžete hlasovat o fotku měsíce listopad ZDE ::.

» Ještě jedna věc. Rozhhodla jsem se psát povídku na téma Úpířích Deníku, ale mám dilema. Proto chci požádat o pomoc Vás:

a. První návrh je že budu psát vlastní příběh, samozřejmě založený na TVD.
b. Druhým návrhem je, že seriál převedu do knižní předlohy.

Tak co myslíte? Budu ráda za vaši radu :)

Bye Bye Katherine

Nina Dobrev On A Jeremy - Bonnie Relationship: Elena's 'Kind Of Oblivious'

9. listopadu 2010 v 18:15 | Posted by Katherine |  v...rozhovory
Ve čtvrteční epizodě (2x08 Rose) jsme mohli vidět náznaky něčeho mezi Bonnie a Jeremym. Koneckonců, ti dva spolu strávili spoustu času, když se snažili zachránit Elenu, jen aby oni sami zjistili, že jsou osamělé duše, které potřebují trochu lásky.

A kdo by je mohl vinit? Jeremy s nikým on smrti Anny (Malese Jow) nechodil a Bonnie byla vadaná na milost a nemilost čarodějnictví bez toho, aby se mohla o někoho opřít. Tihle dva si zaslouží štěstí!


Otázka zní, jaký by byl vztah Bonnie a Jeremyho pro Elenu? Je to její nejlepší kamarádka a její mladší bratr. Naštěstí pro rádoby hrdličky, Nina řekla, že pokud by se mezi nimi něco vyvíjelo, Elena by si toho ani nevšimla.

"Myslím si, že Elena tak uvízla v záchraně světa, svého bratra, svých přátel a ve snaze zachránit samu sebe a přitom zůstat normální, že tak nějak zapomíná na všechno, co se kolem ní děje," řekla nám Nina. "Bude zajímavé sledovat, jak se bude vracet do normálu."

Samozřejmě, že odpoveď Niny nám dala spoustu dalších otázek. Před kým má Elena zachrňovat svět? (Klaus, možná?) Kdy se vrátí zpět do normálu? A dala nám najevo, že vztah Bonnie a Jeremyho je už ve vývoji? Nezbývá, než sledovat další epizody.

Bonnie and Damon? No, Bonnie and Luka? Maybe...

9. listopadu 2010 v 18:10 | Posted by Katherine |  TVD novinky
LoveNina.blog.cz
Na Kristin byl dotaz, jestli se Damon a Bonnie dají brzo dohromady, nebo jestli u nich dojde k nějaké změně.

V knížkách je Bonnie do Damona zakoukaná, neznamená to ale, že se to stane i v seriálu. Aspoň ne v nejbližší době. Bonnie totiž potká nového kluka Luka (Bryton James).

Luka ví o schopnostech Bonnie, ale neděsí ho to, protože jeho otec mu vyprávěl o čarodějnicích ze Salemu. Ale Luka má taky tajemství a jeho otec nechce, aby se ho někdo dozvěděl. Samozřejmě by to bylo pěkné kdyby i Bonnie našla svou lásku, ale já osobně to zatím vidím pouze na Jeremyho, v poslední době si hodně rozumí...ale nechme se překvapit...
| Archiv | Search Something | COPYRIGHT © LoveNina.blog.cz 2010 - 2011 | All Rights Reserved | Thank You For Visiting |
_______________________________________________________________

COPYRIGHT © LOVENINA.BLOG.CZ 2010-2011

____________________________________________________________________
Tato stránka je tvořená jednou fanynkou a to pouze pro fanoušky Niny Dobrev. Neručím
za pravost informací, správný překlad článků ani fotek. Všechny informace si hledám sama
na zahraničních i českých stránkách. Je zakázáno odstraňovat tag z fotek!
Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím při kopírování uváděj zdroj. Toto
je pouze fan stránka, porušování práv není úmysl. This is only fan site. No copyright infringement is intended.

...