Diary Vampires (FanFiction) - Prolog

19. listopadu 2010 v 19:49 | Posted by Katherine
LoveNina.blog.cz
Prolog

12. července 2002, 17:40

Milý deníčku,
  dnes píši svůj úplně první zápis. Zatím, nevím co bych měla psát. Začnu třeba tím, co mám dneska v plánu. Moje babička má narozeniny, takže jí půjdu s mámou, tátou a malou sestřičkou popřát. Docela se těším. Babičku Gilbertovou mám ráda …


   Elena chtěla psát dál, když v tom se ozvalo zavolání: "Elena!" Poznala ten hlas. Byl to táta.
"Eleno, pojď už musíme jít."
Nejspíš už půjdou k babičce, napadlo Elenu. Zavřela svůj deník a dala ho pod matraci své postele. Doufala, že její skrýš nikdo neobjeví. Vzala si kabát a po schode dolů scházela do prvního patra.
" Eleno, máš všechno?", ptá  se máma a v jejím výrazu byl naléhavý pohled.
"Ano mám, neboj." "I dárek," ptala se máma dál.
"Ano i dárek."
Vycházeli ze dveří, když si Elena všimla, že je venku neobvyklé chladno na červenec. Nebe bylo zatažené, takže paprsky slunce nemohly skrze něj proniknou.
Ve vzduchu bylo cítit zvláštní napětí. Podívala se na svou rodinu, jestli jim počasí taky nepřipadá podezřele, ale vypadalo to, že ne. Pomalu odcházeli od domu, když v tom se otec Eleny rozhodl zkrátit si cestu parkem. Nikdo neprotestoval až na Eleninu malou sestru Margaret.
"Já se bojím, je už skoro tma, nechci tudy jít."
"Neměj strach zlatíčko," uklidňovala ji máma svými slovy.
Elena s cestou parkem problém neměla, naopak, ráda tam chodila, atmosféra parku na ni vždy působila příjemně. Ale dnes ne. Něco bylo špatně. Pokračovala spolu s rodinou parkem, když si na stráni, na které stál obrovský zámek, který je dominantou města, všimla něčeho zvláštního. Zaslechla zavití. Jakoby se tam něco odehrávalo. Zajímalo jí to. Rozhodla se to prozkoumat. Nenápadně se oddělila od skupinky a stoupala nahoru po stráni. Po výstupu nevěřila svým očím. Zastavila se na místě a celá ztuhla, srdce se jí zastavilo, v žilách jí přestala proudit krev, ve svém výrazu cítila obrovské zděšení. Ten pohled byl děsivý a zároveň tak fascinující. Elena stále stála na místě, když v tom se to na ní podívalo.
Vlk. Pohled měl velice pronikavý, jeho žluté oči zářili jako dva malé drahokamy, tlamu měl otevřenou z které vykukovali dva velké tesáky, svou postavou velice připomínal mohutného německého ovčáka. Ale o vlka se tolik nezajímala. Zajímalo jí spíž to co vlk dělá, když v tom to uviděla. Shýbal se nad člověkem. Byl to muž. Krvácel snad po celém těle. Vypadalo to, že už je mrtví, jelikož si Elena nevšimla jakéhokoli náznaku života. Elena místo toho aby se snažila utéct sebrala všechnu svoji odvahu a začala vlka odhánět. Všechen její strach jí opustil, chtěla hlavně pomoct tomu neznámému muži. Vlk začal vrčet,tesáky měl připravené k obraně, jeho srst se naježila, zaujal pozici ke skoku, odrazil se o země a skočil přímo na Elenu. Povalil ji na zem. Upadla obličejem do vody. Nalokala se jí. Chut měla opravdu zvláštní. Postavila se na nohy, když si všimla čeho se to vlastně napila. Krve. Červená tekutina byla všude po zemi. Mále Eleně se udělalo zle. Strach, který ji před tím opustil se nyní vrátil. Začala plivat a kašlat. Snažila se dostat tu chut ze svých úst. V tom Elena uslyšela zvolání.
 "Pomoc." To ten zraněný muž domyslela si. Otřela si ústa a doběhla k němu.
"Pomoc," zvolal znovu. Sklonila se nad ním a snažila se ho utěšit.
"Ano pomůžu vám, všechno bude dobré," řekla mu.
Rozhlížela se kolem sebe a hledala nějakou pomoc. Všimla si, že vlk už s nimi není. V tu chvíli si vzpomněla na rodiče. Rozhodla se je jít vyhledat. Už byla opravdu tma.
"Prosím, vydržte." Zvedla se a po tmě se snažila najít cestu zpět dolů. Myslela si, že jde správným směrem, ale najednou se ocitla - nikde. Padala. Padala dolů ze stráně. Otloukala se o kameny, nohy, ruce i obličej měla od poškrábaní od krve. Všechno jí už bolelo, když v tom její pád zastavil náraz. V tu chvíli všechno utichlo.

   Elena se probrala. Ležela nehybně. Necítila své nohy ani ruce. Necítila celé své tělo. Necítila nic. Všechno ji bolelo a měla hlad. Pomalu otevřela oči a uviděla nad sebou dva sklánějící se muže. Ani jednoho z nich neznala. Jeden z nich byl už starý. Měl šedivé vlasy, zapadlé oči a vrásčitý obličej. Jeho šedé vousy a vlasy mu sahaly až do půli zad. Na sobě měl dlouhý rudý hábit. Ten druhý byl o dost mladší. Mohl být tak ve věku jejího otce. Vlasy měl černé stejně tak oči. Plet´ měl tmavě opálenou a postavu vypracovanou. Byl moderně oblečení na rozdíl od staříka.
"Probouzí se." "Je to ještě malá holka," říkal stařík.
"Ano, já vím," odpověděl mu druhý muž.
 "Může někoho zabít, to taky víš."
"Jistěže to vím." Ale taky vím, že jestli se hned nenapije tak zemře."
"Přece ji nemůžeme nechat proměnit!" To nejde."
"A proč by to nešlo."
"Pšš, mohla by tě slyšet."
"Slyší mě." Elena  nehybně ležela a poslouchala jejich rozhovor. Mladší muž se nad ní sklonil, pohladil ji po vlasech a řekl:
"Slyšíš mě, že ano?" Elena se na něj podívala a zakývala hlavou: "Ano, slyším. Kde to jsem, co se stalo? Rodiče a sestra, kde jsou?" Konejšivými slovy se snažil Elenu utišit.
"Nebo, všechno bude dobré …"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sisi Sisi | Web | 19. listopadu 2010 v 21:02 | Reagovat

krasna FF a blog

2 Darela Darela | Web | 19. listopadu 2010 v 22:54 | Reagovat

Zaslouzila by sis vetsi tydenni navstevnost. Tento design je tak temny, ale zaroven tolik zarivy! Moc se mi libi i obsah tohoto blogu. Chvalim ho ve vsech smerech

3 Aslien Aslien | Web | 20. listopadu 2010 v 14:29 | Reagovat

Tuhle povídku budu mít ráda vím to ! Je skvělá :) Taky píšu, včera jsem dala první kapitolu je to o životě Katherine, jinak jsem ráda, že jsi konečně zpět :)

4 VampirePetulQa ◄◄ VampirePetulQa ◄◄ | Web | 20. listopadu 2010 v 17:38 | Reagovat

==))

5 twilightgirl twilightgirl | Web | 23. prosince 2010 v 23:59 | Reagovat

skvělá kapča

6 kikusa_93 kikusa_93 | 15. ledna 2011 v 13:26 | Reagovat

zatial je to supeeer :) tesim sa na dalsiu kapitolu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
| Archiv | Search Something | COPYRIGHT © LoveNina.blog.cz 2010 - 2011 | All Rights Reserved | Thank You For Visiting |
_______________________________________________________________

COPYRIGHT © LOVENINA.BLOG.CZ 2010-2011

____________________________________________________________________
Tato stránka je tvořená jednou fanynkou a to pouze pro fanoušky Niny Dobrev. Neručím
za pravost informací, správný překlad článků ani fotek. Všechny informace si hledám sama
na zahraničních i českých stránkách. Je zakázáno odstraňovat tag z fotek!
Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím při kopírování uváděj zdroj. Toto
je pouze fan stránka, porušování práv není úmysl. This is only fan site. No copyright infringement is intended.

...