TVD synopsis - 3 season

TVD 3x17 - Break on Trough - Episode Synopsis

4. března 2012 v 17:57 | Posted by Katherine
RODINNÉ HISTORIE - Po staletích od jejich prvního setkání se Damon a Sage opět setkávají na slavnostním ceremoniálu k obnovení mostu Wickery Bridge. Damona překvapí důvod Sageina návratu a potěšený tím, když Sage přijde na metodu zjištění toho, co Rebekah chystá. Abby prožívá těžké momenty při přizpůsobování se svému novému životě i přes Bonniině a Carolinině úsilí o pomoc. Když Damon informuje Elenu o Stefanovo bojích uvnitř něj, prosí Stefana, aby jí pomohl zachránit kamarády v nebezpečí v naději, že to Stefana dovede blíž k jeho lidskosti. Nakonec, když Damon objeví novou tajnou zbraň, sděluje totu novinku Stefanovi.

TVD 3x16 - 1912 - Episode Synopsis

4. března 2012 v 17:55 | Posted by Katherine
VÍCE ZÁHADNÝCH VRAŽD - Nynější vraždy v Mystic Falls připomínají Damonovi podobný zločiny, které se odehrávaly už před sto lety. Ve flashbacku z roku 1912, Damon vzpomíná na krásnou upírku Sage, která mu ukázala úplně nový způsob existence. Šerifka Forbesová varuje Damona, aby se nepletl do vyšetřování, ale Damon si je jistý, že má špatného podezřelého. Elena a Matt se schylují k vloupání kvůlki důkazům, aby dokázali, že vrahem je doktorka Fellová. Z důvodů, které zná jen ona, se Rebekah začíná zajímat o objevení jedné z nejstarších památek města. Nakonec, Elena začíná chápat nový směr cesty, kterým jí její život vede a Damon předvede emociální vyznání u Stefana.

TVD 3x15 - All my Children - Episode Synopsis

4. března 2012 v 17:54 | Posted by Katherine
HOD MINCÍ - Poté, co začíná svůj den zjištěním o Damonovo poslední nerozvážnosti, je Elena frustrovaná, protože zjistí, že nikdo z jejich přátel s ní nesouhlasí s tím, jak by měli bojovat proti vnitřnímu boji o moc Původní rodiny. Čarodějky Bennettovy zasaženy osudem a Abby a Bonnie hrají svoji roli v rituálu, kde uklidňují dochy přírody. Když dává Elijah Damonovi a Stefanovi nebezpečné ultimátum, které dostává Elenu do nebezpečí, obracejí se na Alarica a Meredith s tím, aby jim pomohli s plánem, který se nakonec ukáže jako strašlivá volba.

TVD 3x14 - Dangerous Liaisons - Episode Synopsis

4. března 2012 v 17:53 | Posted by Katherine
OKOUZLUJÍCI VEČER - Elena je překvapena, že dostala pozvánku na oficiální bál. Když se Damon se Stefanem dozví, že párty se koná na nově zrekonstruovaném panském sídle Klause, trvají na tom, že tam s ní půjdou. Caroline a Matt taky dostávají pozávnky na ples od neočekávaných ctitelů. Na elegantní párty, se Elena dozví o strašlivém plánu, který může vést k mnoha úmrtím, a musí se rozhodnout, komu může svěřir tuto novou informaci. Caroline objeví stránku Klause, o které nemněl nikdo ani tušení. Nakonec, po večerním násilí a zničených nadějích, Damon najde nový způsob, jak se s tím vyrovnat.

TVD 3x13 - Bringing Out The Dead - Episode Synopsis

4. března 2012 v 17:51 | Posted by Katherine
RODINNÁ VEČEŘE - Šerifka Forbesová přinese Alarickovi a Eleně novinky o zbrani, která byla použitá při nedávné vraždě. V závratné snaze bratrů Salvatorů zabít Klause se Stefan obrací na Bonnie a její matku Abby (hostující hvězda Persia white), tak Damon požádá o pomoc u svého známého, ve vytvoření nového plánu. Záměrný plán na vlastní pěst, Klaus pořádá večeři, kde odhaluje další přípěh z jeho násilné minulosti, párty ale ukončíjeden nezvaný host. Mezitím má Caroline zlomené srdce a nemůže zastavit tragickou situaci, která se dál rozvíjí.

TVD 3x12 - The Ties that Bind - Episode Synopsis

4. března 2012 v 17:50 | Posted by Katherine
HVĚZDNÝ HOST PERSIA WHITE JAKO BONIINA MATKA - Bonnie se domnívá, že opakující se sny o Klausovo rakvých jí pomůžou s tím, jak Klause zabít. Tyto sny jí také dovedou k tomu, aby po dlouhé době opět viděla svou matku Abby, kterou neviděla již 15 let. Na Abbyině statku se Bonnie a Elena setkají s Jamie, mladým mužem, kterého si před několika lety Abby vzala. Svou návštěvou Bonnie svoji matku velice překvapí, ale snaží se co nejlépe jí vysvětlit, co se stalo v minulosti. Tyler získá nečekaného spojence, který se mu bude snažit pomoc získat jeho svobodnou vůli. Damon je zaujat Alaricovo novou kamarádkou doktorkou Fellovou a Klaus pokračuje ve svém hořkém jednání se Stefanem, který drží kontrolu nad rakvemi s jeho rodinou.

TVD 3x11 - Our Town - Episode Synopsis

4. března 2012 v 17:49 | Posted by Katherine
NAROZENINY A LOUČENÍ - I když nemá Caroline náladu oslavovat své 18té narozeniny, Elena, Matt a Bonnie jí překvapí malou party na neobvyklém místě. Damon a Stefan nemají stejný názory na to, jak se nejlépe vyrovnat s Klausem a bezohledný Stefan otestuje svojí teorii tak, že všechno zažene do nebezpečných extrémů. Bonnie je rozrušená, když jí Elena poví o Jeremyho nových plánech. Na setkání zakladatelů Alaric znovu narazí na doktorku Fellovou, která je uprostřed výměny názorů s jejím bývalým přítelem. Tyler se rozhodne odmítnou Klausovu nejnovější nabídku a je překvapující, že Klaus vypadá, že jeho rozhodnutí bere na vědomí.

TVD 3x10 - The New Deal - Episode Synopsis

4. března 2012 v 17:47 | Posted by Katherine
DŮVOD PRO POCIT VINY - Stefan schoval rakve, ve kterých Klaus uložil svoji rodinu. Klaus toto rychle obrátí v násilí a přesvědčuje Damona a Elenu, že nikdo nebude v bezpečí, dokud nenajdou Stefana a nevrátí jeho rodinu zpět. Tyler pokračuje v užívání si svých nových hybridních schopností, ale musí se vyrovnat s následky. Po staršlivém incidentu se Elena a Alric začnou srachovat o Jeremyho myšlenky a o jeho bezpečí. Alaric potká krásnou doktorku Fell, která je unešená jeho schopnosí uzdravovat se. Zatím, co se snaží vypořádat s Klausem, Elena přinese novinu, která ho velice šokuje.

TVD 3x09 - Homecoming - Episode Synopsis

24. října 2011 v 9:05 | Posted by Katherine
VYSTOUPENÍ SKUPINY "MY MORNING JACKET" - V noc "Návratního plesu" se Rebecca otevírá Eleně s tím, proč je pro ni tento večer tak důležitý, což v Eleně zanechá sporné emoce. Caroline a Matt jsou oba šokováni tím, jak se Tyler ten večer chová. Tato noc nabere neskutečný obrat, když dá Klaus do pohybu svůj nejnovětší plán. Odhodlaný přelstít Klause, vstupuje Damon do nebezpečného partnerství, což vede k děsivénu zvratu událostí.

TVD 3x08 - Ordinary People - Episode Synopsis

24. října 2011 v 9:00 | Posted by Katherine
RODINA PŮVODNÍCH - S pomocí Eleny a Bonnie, se Alaric snaží rozluštit význam, který se skrývá za jeho nedávným objevem. Elena a Rebecca se usilovně zabývají holčičím bojem až dokud Rebecca konečne neodhalí nějaká pradávná rodinná tajemství a násilnou minulost, kterou sdílí s Klausem a Elijahou. Damon zkouší nový lehkomyslný přístup, aby udělal průlom se Stefanem a oba jsou překvapeni nepředpokládaným spojencem.

TVD 3x07 - Ghost World - Episode Synopsis

24. října 2011 v 8:54 | Posted by Katherine
SVĚTELNÁ NOC - Mezitím, co se Mystic Falls připravuje na tradiční Světelnou noc, do města vrthnou duchové mrtvých. Po mimořádně brutálním setkáním s rozzuřeným duchem, žádá Damon, Bonnie, aby zjistila důvod překvapující síly duchů. Elena přesvědčuje Jeremyho, aby využil jeho spojení s druhou stranou a najít nový spůsob, jak se dostat ke Stefanovi, což vede Jeremyho k příšerné volbě. Nakonec Alaric ohdaluje dlouho ukryté vodítko k minulosti.

TVD 3x06 - Smells Like Teen Spirit - Episode Synopsis

3. října 2011 v 9:12 | Posted by Katherine
VÍTEJTE ZPĚT, MATURANTI - První den maturitního ročníku se Elena, Caroline, Bonnie a Matt stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco se zdá, že Tyler si všeho užívá až moc. Damon je otrávený novým hostem v domě a všichni jsou překvapeni příchodem nového studenta do Alaricovi dějěpisné třídy. Matt žádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že dělá příšernou chybu. Mezitím, Stefan pokračuje v konání nejnovějších úkolů od Klause, kterého v této epizodě neuvidím).

TVD 3x05 - The Reckoning - Episode Synopsis

3. října 2011 v 9:10 | Posted by Katherine
VTÍPKAŘSKÁ NOC SENIORŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzdory tomu, co všechno se děje, je Caroline pevně rozhodnutá vidět Elenu, Bonnie, Matta a Tylera, jak si užívají tradiční Vtípkařskou noc seniorů před začátkem školního roku na Mysticfallské střední. Nicméně, když se ukáže nečekaný host, nepotrvá to dlouho a celý večer nabere smrtelný obrat. Damon přesvědčuje Jeremyho, že může použít své nové spojení s druhou stranou na pomoc najít způsob, jak porazit Klause. Nakonec, Klaus prohlubuje Stefanovo držení a využívá ho pro stále více násilné a nebezpečné účely.

TVD 3x04 - Disturbing Behavior - Episode Synopsis

3. října 2011 v 9:03 | Posted by Katherine
RODINNÁ POUTA - Stále v Chicagu, Klaus využívá Glorii (hostující hvězda Charmin Lee), čarodějku, kterou už zná dlouho, aby mu pomohla vypátrat chybějící informace, které by vysvětlily, proč jeho plán nefunguje. Gloriino kouzlo odhalí fascinující pohled pravdy, ale brzo si uvědomí, že potřebuje Stefanovy vědomosti na doplnění skládačky. Když se Stefan ocitne v nebezpečí, přichází pomoc od nečekaného spojence. V Mystic Falls, frustrující nové nebezpečí, sráží Damona k okraji a on se ohání způsobem, který ponese trvané následky. Caroline se snaží vypořádat s jejími novými citivými problémy, i když se snaží pomáhat Eleně čelit jejím citům. Jeremy dělá krátký, ale znepokojující průlom s jedním z jeho mrtvých návštěvníků. Nakonec má Bonnie divné setkání, které všechny ovlivní.

TVD 3x03 - The End of The Affair - Episode Synopsis

3. října 2011 v 8:46 | Posted by Katherine
BOUŘLIVÁ 20. LÉTA - Klaus a Stefan přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setkává s upírkou (hostující hvězda Claire Holt), která o něj ve skutečnosti nikdy nepřestala mít zájem, který měla už před desítky let. Ve flashbacku v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole jeho minulosti. Potom, co Damon dostane od nečekaného zdroje tip, kde je Stefan a Klaus, on a Elena jdou po jejich stopách. V Mystic Falls má Tyler obavy o Caroline, a tak se obrací pro pomoc k šerifce Forbesové (Marguerite MacIntyre).

TVD 3x02 - The Hybrid - Episode Synopsis

3. října 2011 v 8:43 | Posted by Katherine
NOVÉ POSLÁNÍ - Klaus dává svůj plán do pohybu, což mu dává ještě více moci, ale i přes nedobrovolnou účast vlkodlaka Raye Suttona (hostující hvězda David Gallagher), se věci nevyvíjí přesně podle plánů. Damon a Alaric neochotně souhlasí s Eleninou strategií, jak najít Stefana, což vede Damona do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy se obrací k Mattovi, aby mu pomohl dál porozumět, co po něm chtějí duchové z jeho minulosti. Neuvědomující se, že Caroline potřebuje jeho pomoc, Tyler čelí emocionálnímu konfliktu s jeho matkou (hostující hvězda Susan Walters).

TVD 3x01 - The Birthday - Episode Synopsis

3. října 2011 v 8:40 | Posted by Katherine
TO JE MOJE OSLAVA - Ráno v den Eleniných 18. narozenin je Caroline zaneprázdněná plánováním oslavy, ale Elena se soustředí na hledání jakékoli stopy, která by jí pomohla zjistit, kde je Stefan. Damon také hledá Stefana, mezitím, co se snaží ochránit Elenu a držet ji dál od čehokoli, co by upoutalo Klausovu pozornost. Během toho se Stefan s Klausem snaží vystopovat vlkodlaka jménem Ray Sutton (hostující hvězda David Gallagher). Jeremy, který teď pracje v Mystic Grillu spolu s Mattem, se snaží pochopit, proč vidí duchy Vicki (hostující hvězda Kayla Ewell) a Anny (hostující hvězda Malese Jow) od doby, kdy ho Bonnie oživila. Mezitím se Alaric ze všech sil snaží dohlížet na Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává s žalem ze smrti Jenny. Nakonec, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.
 
 

Reklama
| Archiv | Search Something | COPYRIGHT © LoveNina.blog.cz 2010 - 2011 | All Rights Reserved | Thank You For Visiting |
_______________________________________________________________

COPYRIGHT © LOVENINA.BLOG.CZ 2010-2011

____________________________________________________________________
Tato stránka je tvořená jednou fanynkou a to pouze pro fanoušky Niny Dobrev. Neručím
za pravost informací, správný překlad článků ani fotek. Všechny informace si hledám sama
na zahraničních i českých stránkách. Je zakázáno odstraňovat tag z fotek!
Práce na stránkách mi zabírá spoustu času, proto prosím při kopírování uváděj zdroj. Toto
je pouze fan stránka, porušování práv není úmysl. This is only fan site. No copyright infringement is intended.

...